ZOO-HURT Wrocław
Witaj (Zaloguj się)
Nie posiadasz jeszcze konta? ZAŁÓŻ KONTO
Sklep
Kontakt

ZOO-HURT Sp. z o.o.
Długołęka, Ul. Zachodnia 37
55-095 Mirków

Adres Magazynu i korespondencji
nowy adres siedziby
ZOO-HURT Sp. z o.o.
ul. Zachodnia 37
Długołęka
55-095 Mirków
 
 
 tel. 607 158 628
 
 
otwarte: Pn- Pt 9:00- 17:00
 
 
lokalizacja:  Strona główna   Informacje   Regulamin
Regulamin sklepu internetowego Zoo-hurt.pl
 
1. Niniejszy regulamin określa zasady sprzedaży w Sklepie.
 
2. Właścicielem sklepu internetowego zoo-hurt.pl jest firma:
 
ZOO- HURT Sp. z o. o.
ul. Zachodnia 37, Długołęka
55-095 Mirków 
NIP: 8961534267
REGON: 022165646
NR KONTA BANKOWEGO: 77 1090 2590 0000 0001 2408 0235
ADRES MAGAZYNU (adres do korespondencji):
ul.Zachodnia 37, Długołęka
55-095 Mirków
infolinia: 607 158 628 lub 512 468 016 (czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00  )
 
3. Zamówienia mogą składać jedynie pełnoletni użytkownicy:
a) zarejestrowani w serwisie, przy użyciu formularza zamieszczonego na stronie internetowej zoo-hurt.pl
b) niezarejestrowani użytkownicy, przy użyciu formularza zamieszczonego na stronie internetowej 
 zoo-hurt.pl
c) telefonicznie pod nr infolinii ( podane wyżej)
 
4. Złożenie zamówienia na stronie zoo-hurt.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 
5. Czas realizacji zamówienia wynosi, w zależności od formy dostawy, od 1 do 5 dni roboczych. Zamówienia składane do godz. 12.00 są pakowane i wysyłane tego samego dnia roboczego. Zamówienia złożone po godz. 12.00 są wysyłane w następnym dniu roboczym. W przypadku braku produktu w magazynie termin ten może ulec wydłużeniu.
Czas dostawy zależy od wybranego sposobu dostawy. W przypadku płatności z góry przelewem kompletowanie zamówienia rozpoczyna się od momentu zaksięgowania kwoty na naszym koncie.
 
6. Właściciel sklepu zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień, budzących wątpliwości, co do wiarygodności zamawiającego.
 
7 Właściciel sklepu zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, bądź zmian ich cen, bez wcześniejszego uprzedzenia użytkowników o tym fakcie.
 
8. Ceny towarów znajdujących się w sklepie zoo-hurt.pl wyrażone są w złotych polskich, zawierają podatek Vat i w przypadku rozpoczęcia realizacji transakcji nie ulegną zmianie. Podane ceny są cenami detalicznymi.
 
9. Zamawiający jest zobowiązany do podania adresu e-mail, adresu dostawy oraz numeru telefonu, celem umożliwienia potwierdzenia zamówienia.
 
10. Dane osobowe użytkownika przekazywane są jedynie w celu realizacji zamówienia. Dane te nie będą udostępniane firmom i osobom trzecim w żadnym celu.
 
11. Składając zamówienie na stronie zoo-hurt.pl Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zawartych w tym formularzu w celu wykonywania czynności związanych z obsługą zamówień, których stroną jest Klient, zgodnie z "Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych", Dz.U. Nr 133, poz. 883.
 
12. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx .
Firmy świadczące usługi spedycyjne, są firmami niezależnymi od sklepu zoo-hurt.pl. Usługi spedycyjne podlegają regulaminowi spedytora. Regulaminy dostępne są m. in. na stronach internetowych w. w. firm spedycyjnych. Za opóźnienia w dostawie wynikające z winy firm kurierskich, sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności.
 
13. Możliwy jest odbiór towaru osobiście w siedzibie firmy.
 
14. Zapłata za towar uiszczana jest: z góry przelewem na konto sklepu, kartą płatniczą autoryzowaną on-line, lub gotówką przy odbiorze przesyłki. Wszystkie dostępne systemy płatności przedstawione są na stronie sklepu zoo-hurt.pl. Sklep współpracuje w kwestii rozliczeń z portalem : PayU. Formę płatności za towar należy wybrać w momencie składania zamówienia.
 
15. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. W celu otrzymania faktury, prosimy o zgłoszenie takiej chęci w uwagach przy zamówieniu. Równocześnie pamiętać należy o przesłaniu pełnych danych do faktury (wraz z nr NIP)
 
16. Zakupione i dostarczone towary objęte są gwarancją producenta bądź dystrybutora.
 
17. Każdy klient ma prawo do zwrotu w stanie niezmienionym otrzymanych towarów w terminie do 10 dni od ich wydania, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności (...)", Dz.U. Nr 22, poz. 271. Zwrot wszelkich towarów odbywa się wyłącznie na koszt zwracającego. Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracane towary muszą być kompletne. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po zdjęciu folii lub usunięciu zabezpieczeń, zniszczeniu pudełka. Podstawą uznania reklamacji jest oryginał paragonu lub faktury Vat. W przypadku ewentualnych reklamacji bądź zwrotów towaru należy skontaktować się ze sklepem drogą e-mailową bądź telefonicznie za pośrednictwem numeru infolinii sklepu podanego powyżej. Konieczne jest wówczas dostarczenie produktu na podany adres wraz z podaniem numeru zamówienia.
 
18. Zwrot uiszczonej przez klienta ceny towaru zostanie dokonany w terminie 14 dni od dnia dokonania przez klienta zwrotu towaru na podane przez klienta konto.
 
19. Sklep nie bierze odpowiedzialności za szkody wynikłe z niewłaściwego użytkowania towarów. Odpowiedzialność za szkody wynikające z nieprawidłowego funkcjonowania urządzeń, obsługiwanych zgodnie z instrukcją, określają warunki gwarancji producenta, importera bądź dystrybutora towaru.
 
20.Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
 
21. Towary oferowane w sklepie internetowym zoo-hurt.pl, w szczególności urządzenia elektryczne oraz akcesoria automatyczne - są objęte gwarancją producenta lub dystrybutora. W przypadku, kiedy z towarem dostarczona jest oryginalna karta gwarancyjna, napraw gwarancyjnych dokonują autoryzowane punkty serwisowe w całym kraju. Okres i warunki gwarancji oznaczone są w karcie  gwarancyjnej oraz przy opisie danego towaru.
 
22 . Informacje zawarte na stronach nie są objęte jakąkolwiek gwarancją. Oferowane produkty mogą różnić się w szczegółach od wizerunków i informacji umieszczonych na stronach sklepu.
 
23. Oferta ważna tylko na terenie Polski
Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje o produktach